Kalender (per ploeg: kijk bij 'Ploegen')

Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Uitslag
16-09 20u00 VC LOPPEM ROEPOVO POPERINGE 0-3
16-09 11u00 VC LOPPEM (+) REMBERT TORHOUT HEREN 0-3
16-09 16u00 VC LOPPEM B KNACK ROESELARE D 0-3
23-09 19u30 RUVO RUDDERVOORDE VC LOPPEM 3-1
23-09 15u00 ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT VC LOPPEM (+) 3-0
24-09 11u00 KNACK ROESELARE C VC LOPPEM B 2-3
30-09 16u00 VC LOPPEM B REMBERT TORHOUT HEREN B 0-3
30-09 11u00 VC LOPPEM (+) VOLLEY BREDENE (+) 0-3
30-09 20u00 VC LOPPEM SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM 0-3
06-10 20u30 VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) A (2D) VC LOPPEM A (2D) 3-1
14-10 20u00 EEVOC ERTVELDE-EVERGEM VC LOPPEM 3-0
15-10 10u45 BAVO BAVIKHOVE A VC LOPPEM B 3-1
21-10 20u00 VC LOPPEM JARTAZI DENDERHOUTEM 2-3
21-10 16u00 VC LOPPEM B SMASH.CL.INGELMUNSTER 1-3
28-10 11u00 VC LOPPEM (+) PERVOL RUISELEDE 0-3
28-10 20u30 ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT VC LOPPEM 2-3
28-10 17u00 HERMES VOLLEY OOSTENDE VC LOPPEM B 3-0
05-11 18u00 VOLLEY OUDENBURG-GISTEL (3P) VC LOPPEM B (2P) 3-0
11-11 16u00 VC LOPPEM B OLVA BRUGGE C 3-0
11-11 11u00 VC LOPPEM (+) OLVA BRUGGE (+) 0-3
12-11 17u00 VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) VC LOPPEM 3-0
18-11 20u30 BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE B VC LOPPEM B 3-2
18-11 17u00 REMBERT TORHOUT HEREN VC LOPPEM (+) 3-0
18-11 20u30 VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B VC LOPPEM 3-2
25-11 11u00 VC LOPPEM ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT 0-3
02-12 16u00 VC LOPPEM B VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C 2-3
02-12 11u00 VC LOPPEM (+) ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT 0-3
02-12 20u00 VC LOPPEM KRUIKENBURG TERNAT 0-3
09-12 20u00 VC LOPPEM KNACK ROESELARE B 1-3
09-12 16u00 VC LOPPEM B VT WERVIK GELUWE 0-3
10-12 11u00 VOLLEY BREDENE (+) VC LOPPEM (+) 3-1
16-12 20u30 VOLLEY TEAM DIKSMUIDE VC LOPPEM 1-3
16-12 21u00 VC WIVO WINGENE VZW VC LOPPEM B 2-3
13-01 20u30 ROEPOVO POPERINGE VC LOPPEM 1-3
13-01 15u00 KNACK ROESELARE D VC LOPPEM B 3-0
20-01 16u00 VC LOPPEM B KNACK ROESELARE C 2-3
20-01 20u00 VC LOPPEM RUVO RUDDERVOORDE 1-3
20-01 14u00 PERVOL RUISELEDE VC LOPPEM (+) 3-0
27-01 20u30 SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM VC LOPPEM 3-1
27-01 14u30 OLVA BRUGGE (+) VC LOPPEM (+) 3-0
27-01 18u00 REMBERT TORHOUT HEREN B VC LOPPEM B 3-0
03-02 20u00 VC LOPPEM EEVOC ERTVELDE-EVERGEM 2-3
03-02 16u00 VC LOPPEM B BAVO BAVIKHOVE A 0-3
10-02 20u30 JARTAZI DENDERHOUTEM VC LOPPEM 3-0
10-02 20u00 SMASH.CL.INGELMUNSTER VC LOPPEM B 3-0
24-02 16u00 VC LOPPEM B HERMES VOLLEY OOSTENDE 0-3
24-02 20u00 VC LOPPEM ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT 2-3
10-03 20u30 OLVA BRUGGE C VC LOPPEM B
10-03 20u00 VC LOPPEM VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK)
17-03 20u00 VC LOPPEM VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B
17-03 16u00 VC LOPPEM B BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE B
24-03 20u30 VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C VC LOPPEM B
24-03 20u30 KRUIKENBURG TERNAT VC LOPPEM
07-04 15u30 KNACK ROESELARE B VC LOPPEM
14-04 20u00 VT WERVIK GELUWE VC LOPPEM B
22-04 13u15 VBC DOSKOM MOORSLEDE (+) VC LOPPEM (+)
22-04 18u00 VC LOPPEM VOLLEY TEAM DIKSMUIDE
22-04 14u30 VC LOPPEM B VC WIVO WINGENE VZW