Verslag

  • ...

    WE 08-09 april

    WETTEREN 2 - VCL A 3
    WERVIK 3 - VCL B 0
    MARKE-WEBIS3 - VCL u17 0

    Overwinning..maar er zat meer in!

  • ...

    WE 28-29 januari

    TIELT 0 - VCL A 3
    TIELT B 3 - VCL B 0
    KUURNE 3 - VCL u17 0

    Vlotte zege met kleine hapering in 2e set.

  • ...

    WE 21-22 januari

    VCL A 3 - CITIVO GITS 2
    BEERNEM A 3 - VCL B 0
    VCL u17 0 - LENDELEDE 3

    Blijven spelen!

  • ...

    WE 14-15 januari

    MELSELE 2 - VCL 3
    OUDENBURG-GISTEL 3 - VCL B 1
    PACKO ( + ) 3 - VCL U17 0

    Nooit meegemaakt... !

  • ...

    Hemelveerdegem - VCL A (17/12/16)

    Regelrechte Stunt met 8!

  • ...

    WE 17-18 december

    HEMELVEERDEGEM 1 - VCL A 3
    BAVIKHOVE A 3 - VCL B 0
    MENEN ( + ) 3 - VCL u17 0

  • ...

    VCL A - Wetteren (10/12/16)

    3 belangrijke punten!

  • ...

    VCL A - Diksmuide (19/11/16)

    Belangrijke 5de zege maar het scheelde weinig…

  • ...

    Webis - VCL A (12/11/16)

    Een puntje erbij…
    Afgelopen zaterdag trokken we met vertrouwen naar Webis. Weliswaar maar met 10 man: Dieter en Bart gekwetst, en Carl was verhinderd. Gelukkig

  • ...

    WE 5-6 november

    Roepovo 1 - VCL A 3
    Roeselare C 3 - VCL B 0
    Roepovo (+) 3 - VCL u17 0

    Verslag VCL A:
    3 meegenomen puntjes, maar...

  • ...

    WE 8-9 oktober

    VCL B 0 - TIELT 3
    VCL A 3 - TIELT 0
    VCL U17 0 - JONG KUURNE 3

  • ...

    WE 13-14 februari

    VCL 3prov 1 - Marke Webis C 3

  • ...

    WE 12-13 December

    VCL 2div 3 - Temse 0
    VCL 3prov 3 - Wingene 0
    VCL u15 A (+) 3 - Poperinge 0
    Kuurne 3 - VCL u15 B (+) 0

  • ...

    WE 27-28 November

    VC Aalter 3 - VCL 2div 1
    VCL 3prov 3 - Bavikhove 0
    VCL u15 A 3 - VCL u15 B 0

  • ...

    WE 21-22 November

    VCL 2div 1 - Tielt 3
    VCL 3prov 3 - Olva 1
    VCL u15 B 0 - Diksmuide 3
    Kuurne 0 - VCL u15 A 3

  • ...

    WE 7-8 November

    VCL 2 div 2 - Marke Webis B 3
    VCL 3 prov 3 - Doskom Moorslede C 0
    VCL A U15 0 - VT Diksmuide 3
    VCL B U15 0 - Ooivo Ooigem 3

  • ...

    WE 10-11 Oktober

    VT Kortrijk 3 - VCL 1
    Wivo Wingene 2 - VCL B 3
    VC Loppem U15 B 3 - Tievolley Tielt 0
    VC Loppem U15 A 0 - Olva Brugge (+) 3

  • ...

    WE 19-20 September

    VCL 3 - VT Diksmuide 1
    VCL B 3 - Knack Roeselare D 0
    Ingelmunster 3 - VCL U15 1

  • ...

    WE 21-22 Maart

    Poperinge 3 - VCL 1
    Bredene 3 - VCL U13 0
    Roeselare 3 - VCL U15 1

  • ...

    WE 7-8 Maart

    VCL 2 - VC Kalken 3
    VCL B 0 - Beernem 3
    U13 VCL 1 - Beernem A * 3
    U15 VCL 0 - Bredene (+) 3

  • ...

    WE 31 jan - 1 feb

    VCL A 3 - Ename 2
    VCL B 3 - Olva C 0
    VCL U13 3 - Packo 0

  • ...

    WE 24-25 januari

    Marke Webis 3 - VCL 0
    VCL B 3 - Oudenburg-Gistel 0
    Diksmuide (+) 3 - VCL U13 1

  • ...

    WE 13-14 december

    Belsele 0 - VCL 3
    Moorslede 3 - VCL U15 1
    Beernem3 - VCL U13 0

  • ...

    WE 6-7 december

    VCL 2 - Diksmuide 3
    VCL B 0 - Bredene 3
    VCL U15 0 - Diksmuide 3
    Oostende 0 - VCL U13 3

  • ...

    WE 29-30 november

    Meerbeke 1 - VCL A 3
    Beernem 3 - VCL B 0
    Ingelmunster 3 - VCL U15 0
  • ...

    WE 22-23 november

    VCL A 3 - Poperinge 0
    VCL B 0 - Packo D 3
    VCL U15 1 - Roeselare C 3
    VCL U13 3 - Bredene 2
  • ...

    WE 20-21 September

    VCL A 2 - Ternat 3
    Bredene 3 - VCL B 1
    VCL U15 1 - Zuienkerke 3
    VCL U13 3 - Ruislede 0
  • ...

    WE 22-23 maart

    Kortrijk 3 - VCL A 0
    VCL B 0 - Oudenburg-Gistel 3
    VCL Miniemen 3 - Ruddervoorde 0
  • ...

    WE 15-16 maart

    VCL A 0 - Ternat 3
    Tielt 1 - VCL B 3
    Torhout 3 - VCL B 1
    Bredene 0 - VCL miniemen 3
  • ...

    WE 1-2 maart

    Belsele 3 - VCL A 2
  • ...

    WE 22-23 februari

    VCL A 3 - Tielt 1
    VCL B 3 - Kuurne 2
    VCL Min 0 - Poperinge 3
  • ...

    WE 15-16 februari

    Poperinge 3 - VCL A 2
    Poperinge 2 - VCL B 3
    Zuienkerke 3 - VCL Min 1
  • ...

    WE 1-2 februari

    VCL A 1 - Beernem 3
    VCL B 2 - Kortrijk 3
    VCL Min 3 - Oudenburg-Gistel 0
  • ...

    WE 25-26 Januari

    Aalter 3 - VCL A 0
    Ooigem 3 - VCL B 0
    Diksmuide 0 - VCL Min 3
  • ...

    WE 18-19 Januari

    VCL A 0 - Ename 3
    VCL B 1 - Poperinge 3
    VCL Min 3 - Beernem 0
  • ...

    VCL - Lendelede

    Een aangename wedstrijd waarin we goed weerwerk boden en het Lendelede niet makkelijk maakten. Maar ze waren sterker.
    VCL A 0 - Lendelede 3
  • ...

    WE 14-15 December

    Machelen 0 - VCL A 3
    Oostende 3 - VCL B 0
    Torhout 1 - VCL Min 3
  • ...

    WE 7-8 December

    VCL A 0 - Zomergem 3
    VCL B 3 - Rembert Torhout 1
    VCL Min 3 - Ruislede 0
  • ...

    WE 30 November

    Loppem verslaat Moorslede met 3-2 en gaat door met de strijd voor de beker.
  • ...

    WE 23-24 November

    VCL A 3 - Kortrijk 2
    VCL B 0 - Ruislede 3
    OLVA3 - VCL Min 2
  • ...

    WE 16-17 November

    Ternat 3 - VCL A 1
    Gistel A 3 - VCL B 0
    Ruddervoorde 3 - VCL Min 1
  • ...

    WE 9-10 November

    VCL A 1 - Belsele 3
    VCL B 3 - Tielt 0
    VCL Min 3 - Bredene 0

Volgende Wedstrijden

zat 10-03 om 20u00
VC LOPPEM - VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK)

zat 10-03 om 20u30
OLVA BRUGGE C - VC LOPPEM B

zat 17-03 om 20u00
VC LOPPEM - VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B